Całościowa realizacja targów

Możesz zaufać naszemu kompleksowemu podejściu do organizacji targów, które obejmuje pełen zakres działań – od koncepcji i planowania, po koordynację i realizację wydarzenia.

Dedykowany zespół zatroszczy się o wszystkie aspekty organizacyjne, począwszy od wynajmu miejsca, przez dobór wystawców i przygotowanie stoisk, aż po logistykę i reklamę. Dzięki nam możesz spać spokojnie, wiedząc, że obecność Twojej marki na targach będzie przemyślana, dopracowana i zrealizowana zgodnie z oczekiwaniami.

Zależy nam na Twoim sukcesie – zadbamy, by Twój projekt był niezapomniane i przyniósł widoczne korzyści!

01
Przygotowanie
Wesprzemy Cię na etapie planowania wydarzenia, a wszystkie aspekty techniczne dopniemy na ostatni guzik. Oferujemy kreatywny projekt stoiska wraz z całościową wyceną realizacji. Wykonamy niezbędne obliczenia statyczne, zdobędziemy wszelkie akceptacje projektu od organizatorów targów. Na życzenie klienta możemy skontaktować się z targami w celu akceptacji projektu oraz zamówień technicznych. Przygotujemy szczegółowe rysunki techniczne stoiska.
02
Produkcja
Plany i projekty zamienimy w imponujące stoiska spełniające wszystkie Twoje biznesowe oczekiwania. Produkujemy stoiska oraz wszelkie elementy graficzne. Podłączamy instalacje elektryczne i wodno-kanalizacyjne. Dostarczamy meble, dekoracje, catering, elementy audiowizualne. Zajmujemy się transportem stoiska, całą logistyką targową - od montażu stoiska, po obsługę techniczną w trakcie targów aż po demontaż stoiska.
03
Obsługa
Wspieramy Cię na każdym etapie i zadbamy o Twój spokój, gdy zgasną już targowe światła. Każdemu klientowi zapewniamy opiekę dedykowanego Project Managera podczas całego procesu przygotowań oraz montażu. Oferujemy możliwość przechowania stoiska w naszym magazynie na kolejną edycję targów lub jego utylizacja zgodnie z zasadami ochrony środowiska.

Schließen Sie sich
unserem Kundenkreis an

Kontaktieren Sie uns