Kompleksowa współpraca

Zaufaj ekspertom w produkcji stoisk targowych dla partnerów biznesowych. Nasze doświadczenie i umiejętności pozwalają na realizację zleceń z najwyższą jakością i dbałością o każdy szczegół.

Zajmujemy się kompleksowym przygotowaniem stoisk, od projektu graficznego po montaż, zapewniając naszym partnerom pełne wsparcie na każdym etapie produkcji. Dzięki nam Twoje stoisko będzie wyróżniać się na tle konkurencji, przyciągać uwagę i wzmacniać Twój biznes.

Gwarantujemy nie tylko wysoką jakość produkcji, ale również pełną obsługę logistyczną i techniczną. Wejdź do naszego świata i zobacz jak pracujemy!

01
Briefing & Projektowanie
Nawet najbardziej ambitne i szalone wizje zamieniamy w projekty gotowe do realizacji. Uwielbiamy rozmawiać i poznawać Twoje potrzeby i pomysły, by przełożyć je na profesjonalne projekty. Wysłuchamy Cię w skupieniu, bo urzeczywistnić wszystkie Twoje targowe marzenia i potrzeby. I co najważniejsze - by spełnić wszystkie Twoje biznesowe oczekiwania wobec planowanej imprezy.
02
Dokumentacja & Zamówienia
Oferujemy nie tylko wycenę projektu, ale i wykonanie potrzebnych obliczeń statycznych i zdobycie wszelkich zgód, licencji i akceptacji projektu od organizatorów wybranych targów. Jesteśmy Twoim zaufanym i niezawodnym łącznikiem ze skomplikowanym i wymagającym światem wiodących eventów branżowych.
03
Produkcja & Logistyka
Od wbicia pierwszego gwoździa do demontażu - zajmiemy się produkcją Twojego stoiska z dbałością o każdy detal. Stworzymy od podstaw stoisko, podłączymy instalacje elektryczne i wodno-kanalizacyjne i wesprzemy Twój projekt we wszystkich targowych zamówieniach. Nie martw się logistyką i planowaniem, bez względu na to, w jakim zakątku świata organizujesz swój event - dopniemy te procesy na ostatni guzik.
04
Wyposażenie & Grafiki
Możesz zaufać nam całkowicie w obszarze wyposażenia Twojego stoiska w idealnie dopasowane meble. Chcesz stworzyć coś własnego lub spersonalizować istniejący już projekt? Tym też się zajmiemy! Nie zapomnimy o niezbędnych sprzętach AGD, audio-video czy oświetleniu. Dzięki elementom florystycznym wyróżnimy Twoje stoisko na tle konkurencji, a atrakcyjne gadżety reklamowe i idealnie dobrany catering podbiją serca i podniebienia licznych gości. Przygotujemy projekty graficzne idealnie dopasowane do Twoich potrzeb, w tym nawet najbardziej zaawansowane wydruki, projekty 3D czy podświetlenia.
05
Wsparcie techniczne & Serwis
Twoje projekty są w dobrych rękach - możesz liczyć na wsparcie dedykowanego zespołu w trakcie i po wydarzeniu. Każdemu klientowi zapewniamy opiekę dedykowanego Project Managera podczas całego procesu przygotowań oraz montażu. Żadne Twoje pytanie nie pozostanie bez odpowiedzi, a wątpliwości nawet nie zdążą się pojawić - rozwiejemy je wszystkie na etapie ustalania szczegółów współpracy
06
Magazynowanie & Transport
Zajmujemy się transportem stoiska, całą logistyką targową - od montażu stoiska, po obsługę techniczną w trakcie targów aż po demontaż po udanej imprezie. Nie musisz martwić się o to, co począć ze swoją rozbudowaną konstrukcją. Oferujemy możliwość przechowania stoiska w naszym magazynie na kolejną edycję targów lub jego utylizację zgodnie z zasadami ochrony środowiska i zrównoważonego rozwoju.

Dołącz do
grona klientów!

Skontaktuj się z nami